Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti žinomiausią Šveicarijos aukso dirbinį, 20 Šveicarijos frankų monetą „Helvecija“. 20 frankų aukso moneta, ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
457,68 €
418,89 € 8.48%
10-19
455,64 €
418,89 € 8.07%
20+
452,78 €
418,89 € 7.48%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti žinomiausią Šveicarijos aukso dirbinį, 20 Šveicarijos frankų monetą „Helvecija“. 20 frankų aukso moneta, dar vadinama „Šveicarijos Vreneli“ (angl. „Swiss Vreneli“), pirmą kartą buvo išleista 1883 m. ir liudija apie ilgą Šveicarijos, kaip vienos pirmaujančių šalių tauriųjų metalų amatininkystėje ir gamyboje, paveldo istoriją. Išskirtinai pagaminta iš ilgaamžio 21,6 karatų aukso lydinio, Šveicarijos 20 frankų moneta yra papuošta garsiuoju Šveicarijos herbu su ąžuolo šakele, simbolizuojančia ilgalaikę šalies tvirtybę ir grakščia moterimi, įkūnijančią pačią Šveicariją.

Dėl neprilygstamo vienodumo ir „pagaminta Šveicarijoje“ kokybės, ši moneta yra vienos labiausiai klestinčių šalių žemėje skiriamasis ženklas. Siejama su finansiniu stabilumu ir saugumu, 20 Šveicarijos frankų yra daugelio viso pasaulio tauriųjų metalų žinovų, investuotojų ir kolekcionierių mėgstama istorinė aukso moneta.

Kodėl verta įsigyti

 • Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“ yra paklausiausia Šveicarijos moneta. Šie Šveicarijos auksiniai frankai, papuošti gražiu moteriškosios Šveicarijos personifikacijos Helvecijos piešiniu ir jau šešis dešimtmečius demonstruojantys neprilygstantį vienodumą, yra garsiausios istorinės šios klestinčios Alpių šalies monetos.
 • Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“ yra likvidžiausios aukso monetos Šveicarijoje. Nuo 1883 m. šių monetų nukaldinta apie 61 mln. vienetų, tad 20 Šveicarijos frankų aukso monetos vardas yra puikiai žinomas tarp tauriųjų metalų prekiautojų ir investuotojų.
 • Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“pažymi ilgalaike materialine verte. Šveicarijoje joms negalioja pridėtinės vertės mokestis ir kapitalo prieaugio mokestis.
 • Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“ yra pripažįstamos tarptautiniu mastu. 20 frankų „Helvecijos“ aukso moneta, vaizduojanti vienos stabiliausių ir labiausiai klestinčių pasaulio šalių, Šveicarijos, emblemas yra pasitikėjimo, stabilumo ir vienodumo simbolis, kuris gali būti artimas kiekvienam. Juk ji pagaminta Šveicarijoje.
 • Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“ prilygsta santaupoms. Šveicarijos frankų aukso monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“ yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, aukso monetos soverenai gali būti naudojami portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  457,68 €
 • Atpirkimo kaina
  418,89 €
 • Rizika šiuo metu
  38,79 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 123.71% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 910,69 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2171,44 EUR/oz.

Istorija

Šveicarijos 20 frankų aukso moneta „Helvecija“ pavadinimas
Garsiausios Šveicarijos aukso monetos ir pačios šalies pavadinimas yra kilęs iš keltų genties, vadintos Helvetii, įsikūrusios maždaug 500 m. pr. Kr. Alpių regione, kuris šiandien vadinamas Šveicarija. Šios genties, o vėliau ir regiono, pavadinimas buvo lotyniški. Šiandien Šveicarija oficialiai yra vadinama Šveicarijos Konfederacija arba lotyniškai Confoederatio Helvetica, tad gražioji moteriškoji Šveicarijos personifikacija, vaizduojama 20 Šveicarijos frankų aukso monetos averso pusėje, buvo pavadinta „Helvecija“.

Šveicarijos 20 frankų aukso monetos sukūrimas
Nepaisant to, kad Šveicarija prisijungė prie valiutų sąjungos, paremtos aukso bei sidabro monetų kaldinimu, įstojusi į sąjungą ji nusprendė neišleisti savo aukso frankų ir šis sprendimas tęsėsi beveik dvidešimt metų. Priežastis buvo dvejopa: tai, kad dvi iš jos pagrindinių prekybos partnerių buvo Italija ir Prancūzija, lėmė, kad iš šių valstybių ji gavo didžiulį srautą aukso monetų, o kadangi Šveicarijos vadovybė šias monetas taip pat laikė oficialia mokėjimo priemone, nebuvo poreikio išleisti savo aukso monetos. Antroji priežastis buvo ta, kad valiutų sąjungoje nustatyta nominalioji aukso monetų vertė buvo lygi aukso rinkos kursui, tad tokių monetų kaldinimas ir išleidimas buvo nuostolingi.

Kurį laiką kiti sąjungos nariai toleravo antrąją priežastį, tačiau kai Prancūzija apkaltino Šveicariją „monetų parazitizmu“, Šveicarijos federalinė vyriausybė, vien tik dėl politinių kivirčų, 1883 m. nusprendė išleisti savąją auksinio franko versiją. Nors buvo įsipareigota kaldinti Šveicarijos aukso monetas, ateinančius dvidešimt metų jų buvo išleista ganėtinai nedaug. Tačiau tai pasikeitė prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui, kai tiek Prancūzija, tiek Italija atsisakė tauriųjų metalų standarto vardan dekretinių pinigų sistemos. Laikotarpiu tarp Pirmojo ir Antrojo pasaulinio karo, Šveicarija išleido apie 51 milijoną aukso frankų arba 83 % visų nuo 1883 m. išleistų 20 Šveicarijos frankų monetų.

Produkto svoris gramais
6.4516
Auksas 999.9° (svorio, g)
5.80644
Praba
900
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.18668
Skersmuo
21
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
20 Šveicarijos frankų
Gamintojas
Šveicarija

Aversas

Averso pusėje vaizduojama Helvecija – moteriškoji Šveicarijos personifikacija, su supintais plaukais bei gėlių vainiku ant pečių ir Šveicarijos Alpėmis fone. Monetos apačioje taip pat matomas kūrėjo vardas „F. LANDRY“. Virš jos iškaltas tekstas „HELVETIA“.

Reversas

Reverso pusėje vaizduojamas Šveicarijos herbas su ąžuolo šakele ir kaspinais. Monetos kairėje yra nominalas „20“ , o dešinėje – „FR“. Monetos apačioje pateikti nukaldinimo metai bei kalyklos ženklas.

Pakuotė

Pageidaujant, kiekviena moneta yra atskirai supakuojama į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.