Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Prancūzijos 20 frankų aukso moneta „Napoleonas III“

Nėra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti europietiškąją klasiką – iškiliąją prancūzijos 20 frankų aukso moneta „Napoleonas III“. Daugiau nei 600 metų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
1-9
-
415,15 €
10-19
-
415,15 €
20+
-
415,15 €
Visos nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti netiksli konkretaus produkto atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti europietiškąją klasiką – iškiliąją prancūzijos 20 frankų aukso moneta „Napoleonas III“. Daugiau nei 600 metų turtingą istoriją skaičiuojanti 20 frankų aukso moneta primena apie anksčiau gyvavusios Prancūzijos, kaip vienos didžiausių XIX ir XX a. valstybių, didybę. Paties Napoleono Bonaparto standartizuota ir patvirtinta 20 frankų moneta yra labiausiai vertinama ir geidžiama Prancūzijos aukso moneta. Daugiau nei šimtmetį demonstravusi tobulą vienodumą ir tikslumą, Prancūzijos 20 frankų moneta palengvino pasaulinę prekybą ir tapo pagrindu pirmajai Europos pinigų sąjungai. Nuo 1800-ųjų nukaldinta daugiau nei 500 milijonų vienetų monetų, todėl šiandien jos yra vienos likvidžiausių ir plačiausiai pripažintų istorinių aukso monetų, kurias galima rasti Europos lydinių biržoje. Gražaus dizaino, reprezentuojanti žavingą ir patrauklų Prancūzijos kultūrinį aspektą, 20 frankų auksinio angelo moneta yra prieinamo svorio, tad yra tinkama kaip kolekcionavimo objektas, dovana ar apčiuopiama aukso investicija.

Kodėl verta įsigyti

 • 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetos yra išskirtinės prancūzų monetos. 20 frankų „Napoleonas III“ aukso moneta yra viena garsiausių Prancūzijos monetų, o dėl turtingo folkloro ir viena žinomiausių aukso monetų Europoje.
 • 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetos prilygsta pinigams. Joms netaikomas pridėtinės vertės mokestis, tad tauriųjų metalų prekiautojai ir investuotojai gali jomis keistis visoje Europoje.
 • 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetos yra likvidžios. Nuo 1871–1898 m. nukaldinta daugiau nei 75 milijonai vienetų Prancūzijos 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetų, tad jos pasižymi dideliu likvidumu ir garantuota rinka.
 • 20 frankų aukso monetos buvo pirmosios Europos pinigų sąjungos pagrindas. 20 frankų aukso monetos sudarė Lotynų pinigų sąjungos, pirmosios didelės Europos valiutų sąjungos, pagrindą.
 • 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetos yra puiki investicija paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetos gali būti naudojamos portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.
 • 20 frankų „Napoleonas III“ aukso monetos prilygsta santaupoms. Prancūzijos 20 frankų aukso monetos yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  451,76 €
 • Atpirkimo kaina
  415,15 €
 • Rizika šiuo metu
  36,61 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 135.24% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 823,72 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2219,97 EUR/oz.

Prancūzijos 20 frankų aukso monetos populiarumas neblėsta iki šiol

Napoleono aukso monetos buvo plačiai paplitusios XIX ir XX amžiaus Europoje bei visame pasaulyje. XIX a. pradžioje Prancūzija valdė didžiąją dali Europos, o XX a. pradžioje išaugo iki kolonijinės galios. Siekiant palengvinti prekybą ir investicijas, 20 frankų Napoleono aukso monetos tapo tinkamiausiu pasirinkimu dėl jų stabilaus vienodumo ir patikimumo. Dauguma Napoleono aukso monetų buvo išleista po 1850-ųjų, o tai sutapo su Lotynų pinigų sąjungos plėtra ir Prancūzijos kolonijinės imperijos iškilimu. Napoleono serijos gamyba buvo baigta XX a. pradžioje, o paskutinė serijos moneta buvo 20 frankų aukso moneta „Gaidys“ (angl. Rooster). Nors Napoleono aukso monetos jau nebegaminamos, jos vis dar populiarios ir yra vienos dažniausiai parduodamų klasikinių aukso monetų Europos šalyse, įskaitant Prancūziją.

Produkto svoris gramais
6.4516
Auksas 999.9° (svorio, g)
5.80644
Praba
900
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.18668
Skersmuo
21
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
20 frankų
Gamintojas
Prancūzija

Aversas

Averso pusėje vaizduojamas Šarlio Luji Napoleono Bonaparto (pranc. Charles Louis Napoleon Bonaparte), Napoleono I sūnėnas. Atvaizdą supa tekstas „NAPOLEON III EMPEREUR“ (liet. Napoleonas III Prancūzijos imperatorius). Atvaizdo apačioje iškaltas meistro graverio parašas „BARRE“.

Reversas

Monetos reversą puošia dekoratyvus skydas, kurio centre vaizduojamas erelio motyvas. Skydą juosia tekstas „EMPIRE FRANÇAIS“ (liet. Prancūzijos imperija) ir nominalas – 20 FR. Skydo apačioje nurodyti nukaldinimo metai ir monetų kalyklos ženklas.

Pakuotė

Pageidaujant, kiekviena moneta yra atskirai supakuojama į kieto plastiko kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.