Pridėti kainų pranešimą

Auksinė moneta už luito kainą – dabar tai įmanoma

Paskelbė Tavex SIA kategorijoje Naujienos 26.08.2022
Aukso kaina (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR
moneta-kengura-aukso-luito-kaina

Iš klientų ir partnerių girdime, kad Lietuvos gyventojai turi nusistovėjusį stereotipą, kad investuoti į aukso luitus yra pelningiau ir geriau, o aukso monetos visiškai nevertos dėmesio dėl aukštos kainos.


Nesiginčijame, dažniausiai aukso luitų kaina yra mažesnė nei aukso monetų, o tai dažniausiai lemia aukštesni monetų gamybos kokybės reikalavimai. Tačiau šiandien turime gerą naujieną ir specialų pasiūlymą auksinę monetą už aukso luito kainą!

Paįvairinkite savo investicijų portfelį šiandien su pasaulyje geriausiai parduodama 1 uncijos Australijos kengūros moneta.

Auksinė moneta už aukso luito kainą

Klasika
1 oz aukso moneta „Australijos kengūra“ Yra sandėlyje

1 oz aukso moneta „Australijos kengūra“

Parduodame 1+ 2298,46 € 2192.15 2192,15 2298.46 2298,46 2287.51 2287,51 2276.57 2276,57
Parduodame 20+ 2276,57 € 2192.15 2192,15 2298.46 2298,46 2287.51 2287,51 2276.57 2276,57
Mes perkame 2192,15
Palyginti Pranešimas Įdėti į krepšelį

Specialaus pasiūlymo sąlygos:

  • vienu užsakymu galima įsigyti ne daugiau kaip 8 monetas;
  • akcija galioja iki 2022 m. rugsėjo 15 d. arba trumpiau nei šis laikotarpis, jei monetos bus išparduotos anksčiau;
  • užsakymams bus teikiamos tik monetos, gautos tiesiogiai iš gamintojo The Perth Mint, t.y. idealios būklės (Brilliant/Bullion Uncirculated) ir supakuotos originalioje kapsulėje.

Šiandien Tavex siūlo investuoti į monetas ypač pelningai!

Palyginkime, kuo skiriasi mūsų pasiūlyta moneta – auksinė Australijos kengūra – ir Valcambi luitas. Tiek moneta, tiek luitas turi klasikinį brangiųjų metalų investicijų svorį – 1 unciją.

moneta už aukso luito kainą

Nuotraukoje monetos ir aukso luito antkainis prie SPOT (momentinės) kainos rodomas geltonai pardavimo metu, o violetine spalva – pirkimo metu.

Iš šio vaizdo aišku, kad palankaus kainos pasiūlymo momentu (kai luito ir monetos kaina sutampa arba skirtumas gana nežymus) verta pasinaudoti galimybe ir paįvairinti investicinį portfelį auksinėmis monetomis, nepermokant, bet žymiai padidinant tikimybę gauti šiek tiek daugiau už tą patį aukso svorį parduodant.

Monetų ir luitų palyginimas

Iš esmės luitas yra tam tikras tauriojo metalo svoris pakuotėje. Luitas turi tik tauriojo metalo vertę. Tai viskas. Kylant aukso kainai, kyla ir jūsų tauriųjų metalų kaina. Luitai perkami už kainą, kuri labai artima aukso momentinei rinkos kainai, o jei užklysti ne pas į patį sąžiningiausią pirkėją, tai net ženkliai (2-10%) žemiau rinkos kainos.

Su monetomis istorija kiek kitokia. Paprastai monetos parduodamos už šiek tiek didesnę kainą, o jų supirkimo kaina visada yra didesnė nei tauriųjų metalų pirkimo kaina. Investicinio aukso monetų supirkimas už didesnę nei momentinė rinkos kaina yra pasaulinė praktika dešimtis, jei ne šimtus metų. Jei matote kitokį pirkimo pasiūlymą, bėkite nuo nesąžiningo supirkėjo. Išimtis – netinkamos būklės monetos (subraižytos, išimtos iš originalios pakuotės).

Monetos, pagamintos iš aukso, kurio kokybė analogiška aukso luitų kokybei, turi didesnį potencialą, nes be aukso, jos turi ir kolekcinę vertę. Kaip pavyzdį galima paminėti Australijos Mėnulio/Lunar monetų seriją, kurios kolekcijos vertė neabejotinai didelė. Taip pat yra ir su Kanados klevo lapo, Krugerrand, Amerikos erelio, Australijos kengūros monetomis, kurios buvo išleistos skirtingais metais, tačiau turi tam tikrą kolekcinį potencialą. Ne veltui investuotojai ne tik Europoje, bet ir JAV bei Kanadoje diversifikuoja savo investicijų portfelį, papildydami jį klasikinėmis investicinėmis auksinėmis monetomis.

Oficialus gamintojų atstovas Baltijos šalyse

Čia pateiktas išsamesnis monetų ir luitų palyginimas.

Taip pat skaitykite:


Atsakomybės atsisakymas
Ataskaita parengta kaip rinkodaros pranešimas tik informaciniais tikslais. Šiame pranešime pateikta informacija ar nuomonės (neatsižvelgiant į informacijos šaltinį) nėra raginimas, patarimas arba pasiūlymas pirkti ar parduoti bet kokią finansinę priemonę. Šiame pranešime pateikta informacija nėra konsultacija dėl investavimo ar mokesčių ir jame neatsižvelgiama į konkrečius investavimo tikslus, potraukį rizikuoti ir pranešimo gavėjo finansinę padėtį. Šį pranešimą draudžiama platinti, kopijuoti, dauginti ar keisti be išankstinio raštiško įmonės sutikimo. Papildomą informaciją, kuri negali būti laikoma rekomendacija ir (arba) patarimu, siekiant išvengti galimų netikslumų, įmonė pateiks paprašius.

Komentarai

Aukso kaina (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sidabro kaina (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR

Jums taip pat gali patikti paskaityti