Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Australijos sidabrinė moneta „Kookaburra“ 2022

Nėra sandėlyje
Tavex su malonumu siūlo 2022 m. išleistą Australijos sidabrinę monetą “Kookaburra”, kuri yra žymiausias Australijos sidabro dirbinys. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
26,51 €

Įvadas

Tavex su malonumu siūlo 2022 m. išleistą Australijos sidabrinę monetą “Kookaburra”, kuri yra žymiausias Australijos sidabro dirbinys. Moneta pasižymi išskirtiniu meistriškumu, ikonišku meniškumu ir užtikrintu grynumu. Australijos sidabrinė moneta siūlo investuotojams unikalų kokybės, patogumo ir pasirinkimo derinį. Išleista pirmą kartą garsiosios Perto monetų kalyklos 1990m., Australijos sidabrinė moneta “Kookaburra” buvo pirmoji pasaulyje sidabrinė moneta, skirta vienam žaviausių gamtos paukščių – kukabarai įamžinti. „Kookaburra“ yra laikoma teisėta mokėjimo priemone Australijoje ir tinka bet kuriam investuotojui, planuojančiam investuoti į sidabrines, ilgalaikės vertės monetas.

Tavex, ilgalaikis Perto monetų kalyklos partneris, gali pasiūlyti rinkoje konkurencingiausias kainas bet kokiam pageidaujamam išskirtinės “Kookaburra” sidabrinės monetos kiekiui.

Kodėl verta įsigyti

 • Australijos sidabrinės monetos “Kookaburra” seka sidabro kainą. “Kookaburra” vertę pirmiausia lemia sidabro kiekis, susietas su vyraujančia sidabro kaina.
 • Australijos sidabrinių “Kookaburrų” kaina kils kartu su infliacija. Sidabras per visą istoriją įrodė, kad yra puikus turtas didelės infliacijos laikotarpiu, jis brangsta greičiau ir daugiau nei dauguma kitų investicijų!
 • Australijos sidabrinės monetos “Kookaburra” yra pinigai. Sidabrinės “Kookaburra” tauriųjų metalų monetos yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje ir yra priimamos bei keičiamos didelėje pasaulio dalyje.
 • Australijos sidabrinės monetos “Kookaburra” yra populiarios tarp kolekcionierių. Šios sidabrinės monetos yra populiarios tarp kolekcionierių ir investuotojų dėl nuolat didėjančios jų vertės antrinėje rinkoje, kurią tiesiogiai lemia metiniai monetų kaldinimo limitai bei skirtingas dizainas.
 • Australijos sidabrinė moneta “Kookaburra” yra pripažįstama tarptautiniu mastu. Vienintelė teisėta atsiskaitymo priemonė, kurioje pavaizduota kukabara – australiškas paukštis, investuotojų pripažįstama visame pasaulyje.
 • Australijos sidabrinė moneta “Kookaburra” yra iš .9999 grynumo sidabro. Australijos sidabrinės kukabaros yra puikus būdas turėti šį taurųjį baltąjį metalą savo rankose.
 • Australijos sidabrinės “Kookaburra” monetos prilygsta santaupoms. Esant istoriškai žemai sidabro kainai, lyginant su auksu, tai yra ideali investicija tiems, kurie nori investuoti mažesnes sumas, arba tiems, kurie tiki, kad už savo pinigus gauna daugiau tauriųjų metalų, tikėdamiesi didesnio sidabro kainos, lyginant su auksu, padidėjimo.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  45,40 €
 • Atpirkimo kaina
  26,51 €
 • Rizika šiuo metu
  18,89 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 88.1% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 28,02 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 26,53 EUR/oz.

Istorija

Sidabrinėje “Kookaburra” monetoje pavaizduotas garsusis Australijos paukštis kukabara

Kukabara yra iš Australijos kilęs paukštis, kuris, priklausomai nuo rūšies (kurių iš viso yra keturios), užauga iki 25–45 cm ilgio ir dažniausiai aptinkamas drėgnuose miškuose arba sausose savanose. Manoma, kad kukabaros pavadinimas yra kilęs iš vietinės australų kalbos, kurioje jis vadinamas "guuguubarra". Paukštis skleidžia žavų, unikalų garsą, kuris skamba kaip juoko ir ilgo, besitęsiančio „rs“ garso derinys.

Australijos sidabrinių “Kookaburra” monetų nukaldinama tik 500 000 vienetų per metus

“Kookaburra” monetų vertę ir būsimą kainos padidėjimą lemia daugybė veiksnių. Skirtingai nuo Austrijos “Filharmonijos”, Kanados “Klevo lapo”, Amerikos “Erelio” ar kitų, gerai žinomų sidabrinių monetų, Australijos sidabrinės “Kookaburra” vienos uncijos monetos turi metinį, iš anksto nustatytą didžiausią kaldinimo limitą. Nuo 1990 m., kai buvo išleistos pirmosios monetos, didžiausias tiražas buvo tik 300 000 vienetų per metus. Šis skaičius išliko toks pat iki 2011 m.

Sidabrinė “Kookaburra” yra viena iš nedaugelio legalių sidabrinių monetų, kurios pagrindinis motyvas – paukštis kukabara - kinta kasmet. Daugelis kolekcininkų brangina besikeičiantį motyvą ir vertina puikią monetos kalimo kokybę, turtingą detalumo lygį ir sidabrinį blizgesį, kurį išsklaido monetos blizgūs ir matiniai paviršiai. Sidabrinė “Kookaburra” moneta tikrai patrauks kiekvieno, besižavinčio brangiu meno kūriniu, akį. Senesnių metų leidimo monetos įgyja vertę antrinėje rinkoje, kuri gerokai viršija sidabro rinkos kainą, o ši tendencija, tikėtina, išliks. Monetų populiarumą užtikrina per daugelį metų susiklosčiusi nepaprasta paklausa, dėl kurios Perto monetų kalykla 2011 m. padidino didžiausią kaldinimo ribą iki 500 000 vienetų per metus, kuri išliko tokia iki šių dienų. Tačiau, net ir esant didesnei pasiūlai, dėl nemažėjančios sidabrinių “Kookaburra” monetų paklausos visos, nuo 2008 m. išleistos vienos uncijos monetos buvo išparduotos.

Produkto svoris gramais
31.1035
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.1035
Praba
999.9
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
40.9
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1 doleris
Gamintojas

Aversas

Averse pavaizduotas karalienės Elžbietos II atvaizdas. Jos Didenybės Karalienės vaizduojama dėl Australijos narystės Jungtinės Karalystės Tautų Sandraugoje. Būdama Sandraugos nare, Australija pripažįsta karalienę Elžbietą II kaip savo konstitucinį monarchą.

Reversas

2022 m. “Kookaburra” sidabrinės monetos reverse pavaizduota kukabara tupinti ant dekoratyvinės vonelės. Monetos viršuje puslankiu iškaltas tekstas „KOOKABURRA“, kairėje – nukaldinimo metai 2022, svoris 1 uncija ir grynumas - 9999 SIDABRAS. Dešinėje yra raidė „P“, reiškianti Perth Mint.

Pakuotė

Kiekviena moneta atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti ir originalias užsandarintas tūbeles po 20 vienetų. Perkant dideliais kiekiais siūlomos originalios Perth Mint sandarios dėžutės, kuriose yra 5 tūbelės (iš viso 100 monetų).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.