Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Pietų Afrikos „Krugerrand“ sidabrinė moneta

Yra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti visiškai naują Pietų Afrikos sidabrinę monetą – Krugerrand. Tai aukso lydinio monetos sidabrinė ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
1-9
39,05 €
27,73 € 28.99%
10-24
38,74 €
27,73 € 28.42%
25-59
38,44 €
27,73 € 27.86%
60+
38,08 €
27,73 € 27.18%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti visiškai naują Pietų Afrikos sidabrinę monetą – Krugerrand. Tai aukso lydinio monetos sidabrinė versija. Krugerrand auksinė moneta pirmą kartą nukaldinta 1967 m. 2017 m., minint Krugerrand auksinės monetos 50-metį, buvo išleista speciali Krugerrand sidabrinė moneta su specialiu 50 metų jubiliejaus kalyklos ženklu. 2018 m. buvo išleista pirmoji 1 uncijos Krugerrand sidabrinė moneta. Monetos dizainas identiškas originaliai auksinei monetai, ant kurios pavaizduotas buvęs Pietų Afrikos Respublikos prezidentas Polas Krugeris (Paul Kruger). Skirtingai nuo auksinių monetų, sidabro lydinio nominali vertė yra 1 Pietų Afrikos randas.

Krugerrand yra ikoninis prekės ženklas, atlaikęs laiko išbandymus. Pasak pasaulinių investuotojų, dėl „Gold Krugerrand“ populiarumo ir investicinės vertės, naujoji sidabrinė moneta buvo labai laukiama. Tarp daugybės galimų investicijų, Krugerrand garantuoja visišką ramybę, kurios siekia šiuolaikinis investuotojas.

Kodėl verta įsigyti

 • Sidabrinės monetos Krugerrand yra pinigai. Krugerrand monetų nominali vertė yra 1 Randas, jos yra teisėta mokėjimo priemonė Pietų Afrikoje ir yra priimamos bei keičiamos visame pasaulyje.
 • Sidabrinės Krugerrand monetos yra visiškai naujos pasaulyje žinomos Pietų Afrikos monetų kalyklos. Krugerrand yra ikoninis prekės ženklas, atlaikęs laiko išbandymus.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  39,05 €
 • Atpirkimo kaina
  27,73 €
 • Rizika šiuo metu
  11,32 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 89.16% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,75 EUR/oz.

Produkto svoris gramais
31.1346
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
999
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
38.725
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1 Randas
Gamintojas
The South African Mint, Pietų Afrika

Aversas

Sidabrinės monetos averse pavaizduotas šalyje labai mylimas, buvęs Pietų Afrikos prezidentas Polas Krugeris. Sidabrinės monetos atvaizdas identiškas auksinės Krugerrand monetos atvaizdui. Aplink prezidento atvaizdą užrašyta „SUID AFRIKA SOUTH AFRICA“.

Reversas

Monetos reverse pavaizduota antilopė, kilusi iš atvirų, bemedžių Pietų Afrikos lygumų. Virš gyvūno užrašyta "KRUGERRAND", monetos šonuose yra nukaldinimo metai, sidabro grynumas "FYNSILWER 1OZ FINE SILVER" ir nominali vertė R1.

Pakuotė

Kiekviena moneta atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Galima įsigyti ir originalias užsandarintas tūbeles, kuriose yra po 20 monetų. Didelės apimties pirkiniams galime pasiūlyti originalias sandarias dėžutes, kuriose yra 25 tūbelės po 20 monetų (iš viso 500 monetų).

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.