Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1/2 oz Australijos Lunar serijos sidabrinė moneta – Triušio metai 2023

Yra sandėlyje
Tavex didžiuojasi galėdama pristatyti progines monetas iš Perto monetų kalyklos. Tai yra trečiosios Lunar serijos, 1/2 oz sidabrinė moneta, skirta 2023-iesiems – Triušio metams. ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
26,50 €
13,87 € 47.66%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex didžiuojasi galėdama pristatyti progines monetas iš Perto monetų kalyklos. Tai yra trečiosios Lunar serijos, 1/2 oz sidabrinė moneta, skirta 2023-iesiems – Triušio metams.

Kodėl verta įsigyti

 • 2023-ieji yra ne tik Triušio, bet ir juodojo ir vandens Triušio metai. Vandens triušis išsiskiria kūrybiškumu, lakoniškumu ir imlumu. O žmonės gimę tais metais – gana drovios asmenybės.
 • Australijos Lunar tauriųjų monetų serija yra aukščiausios kokybės ir vertės sinonimas. Ši monetų serija pasaulio rinkose įsitvirtino kaip vienas paklausiausių investicinių produktų. 12 Kinų zodiako ženklų išskirtinėse auksinėse ir sidabrinėse monetose atspindi Kinijos istoriją ir paveldą ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje.
 • Sidabrinės monetos „Australijos Lunar – Triušio metai“ gali būti nepamirštama dovana jūsų artimiesiems. Lunar serija idealiai tiks apdovanoti žmogų už jo pasiekimus. Pasveikinkite mylimus ir vertinamus žmones su jų gimimo metais aukščiausio lygio sidabrinė dovana – dovana, kuri išliks su jais amžinai.
 • Australijos Lunar Triušio metų sidabrinės monetos atspindi tradicinį dabartinį kinų kalendorių. Žmonės, gimę Triušio metais, dažniausiai įkūnija dosnumą ir rūpestį kitais. Jie vengia konfrontacijos, tačiau ekstremaliose situacijose jie sugeba išlikti drąsus ir didvyriški. Triušio sėkmė tiesiogiai priklauso nuo aplinkos ir aplinkinių požiūrio. Triušis mieliau lauks sėkmingo aplinkybių derinio, kas dažniausiai ir nutinka.
 • Australijos Lunar Triušio metų sidabrinės monetos yra mokėjimo preimonė. Pati pirmoji sidabrinė Lunar serijos moneta buvo nukaldinta 1999 m. Kiekviena moneta, įskaitant ir Triušio metų monetą, yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje.
 • Sidabrinės monetos „Australijos Lunar – Triušio metai“ yra gana retos. Ši moneta yra ketvirtoji iš legendinės „Lunar“ kolekcijos trečios serijos monetų. Kiekvieną kolekciją sudaro 12 monetų. Nepraleiskite progos įsigyti trečiosios serijos kolekciją jau šiandien.
 • Australijos Lunar – Triušio metų sidabrinės monetos yra „Bullion Uncirculated“ kokybės. Toks aukštas kaldinimo standartas, detalių kokybė ir blizgesys paverčia šią monetą tikru lobiu.
 • Sidabrinės monetos „Australijos Lunar – Triušio metai“ yra žinomos visame pasaulyje. Nuo 1999 m. nuolat kaldinama Australijos Lunar serijos kolekcija, kurios monetose pavaizduoti garsiojo kinų mėnulio kalendoriaus gyvūnai, o taip pat ilgiausiai XXI amžiuje valdžiusio monarcho (Elžbietos II) portretas. Sidabrinė moneta – Triušio metai yra pripažįstama investuotojų ir kolekcininkų visame pasaulyje.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  26,50 €
 • Atpirkimo kaina
  13,87 €
 • Rizika šiuo metu
  12,63 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 89.04% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,73 EUR/oz.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
15.553
Sidabras 999.9° (svorio, g)
15.552
Praba
999.9
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.5
Skersmuo
32.6
Storis
2.9
Nominaliosios vertės aprašymas
50 centų
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Averse pavaizduotas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II atvaizdas. Jos Didenybė vaizduojama dėvinti karališkąją deimantinę diademą, kurią ji dėvėjo karūnavimo metu. Laikydamasi tradicijų, Jos Didenybė ir toliau žiūri į dešinę. Ant monetos išgraviruota „ELIZABETH II AUSTRALIA“, 50 centų, o kiekvienos monetos averse taip pat išgraviruotas svoris ir grynumas.

Reversas

Reverse pavaizduotas budrus triušis stačiomis ausimis ir kitas triušis, besitiesiantis link pumpurinės šakos. Į dizainą įtrauktas kiniškas triušio simbolis, užrašas „RABBIT 2023“ ir „The Perth Mint“ kalyklos ženklas „P“.

Pakuotė

Kiekviena moneta yra atskirai supakuota į kieto plastiko kapsulę. Perkant didesniais kiekiais, galimos ir 20 monetų originalios gamyklinės pakuotės.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.