Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Naujiena

1 oz Australijos Lunar serijos sidabrinė moneta – Drakono metai 2024

Yra sandėlyje
2024 m. Australijos Lunar 1 oz sidabro monetų tiražas ribotas - tik 300 000 vienetų. Drakono metų ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame Marža (spread)
48,00 €
30,36 € 36.75%
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

2024 m. Australijos Lunar 1 oz sidabro monetų tiražas ribotas - tik 300 000 vienetų. Drakono metų monetos gali tapti žavinga ir nesenstančios vertės dovana Kalėdų, Naujųjų metų ar kitų švenčių proga.

Šios nuostabios sidabrinės monetos skirtos Drakono metams, penktiesiems iš dvylikos senovės kinų kalendoriaus gyvūnų, paminėti. Tavex, oficiali Perto monetų kalyklos partnerė, siūlo įsigyti vienas išskirtiniausių sidabrinių monetų pasaulyje.

Asmenys, gimę po Drakono ženklu, t.y. 2024 m., 2012 m., 2000 m., 1988 m., 1976 m. ir t.t., apibūdinami kaip ambicingi, sėkmingi ir charizmatiški.

Aukščiausios kokybės tauriųjų metalų apdirbimas ir išskirtinis dizainas - taip apibūdinamos Australijos Lunar serijos monetos. Ši serija yra viena paklausiausių pasaulyje. Ant išskirtinių auksinių ir sidabrinių monetų pavaizduoti 12 kinų zodiako gyvūnų, garsinančių Kinijos istoriją ir paveldą ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje.

Nepraleiskite progos: 1 uncijos Lunar serijos sidabrinių monetų tiražas yra ribotas - tik 300 000 vienetų.

Šių monetų gamyba bus nutraukta 2024 m. rudenį arba anksčiau, jei tiražas bus visiškai išparduotas iki to laiko. Dėl nedidelio 1 oz monetų tiražo jos yra labai paklausios ir paprastai greitai išperkamos.

Ši investicinė moneta yra išties įspūdingas sidabro meno kūrinys, tinkantis ne tik kolekcininkams, bet ir tiems, kurie savo artimiesiems nori padovanoti ką nors išties įsimintino ir ypatingo.

Kodėl verta įsigyti

 • Australijos Lunar Drakono metų sidabrinės monetos bus nepamirštama dovana jūsų artimiesiems. Lunar serija suteikia progą pagerbti žmogų už jo pasiekimus, nes sidabras yra klasikinis vieno iš aukščiausių apdovanojimų pavyzdys. Pasveikinkite žmones, kuriuos mylite ir vertinate su 999,9 prabos sidabro moneta - dovana, kuri liks su jais amžinai.
 • Australijos Lunar Drakono metų sidabrinės monetos pagamintos pagal tradicinį galiojantį kinų kalendorių. Drakono metais gimę žmonės paprastai būna dominuojantys, kilnūs, stiprūs ir ryžtingi. Jų charakteris ugningas ir maištingas.
 • Sidabrinės Australijos Lunar monetos Drakono metai yra pinigai. Pirmoji sidabrinė Lunar kolekcijos moneta buvo nukaldinta 1996 m. Kiekviena moneta, įskaitant ir Drakono metų, yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje.
 • Sidabrinės Australijos Lunar Drakono metų monetos yra puiki dovana artimiesiems ir mylimiesiems. Pasveikinkite žmones, kuriuos mylite ir vertinate, dovanodami 24 karatų sidabro monetą - dovaną, kuri liks su jais amžinai.
 • Australijos Lunar Drakono metų sidabrinės monetos yra puikios BU (brilliant uncirculated) kokybės. Aukšto lygio kalyba, pasižyminti ryškiu spindesiu ir detalių kokybe, nepalieka kito pasirinkimo, kaip tik pavadinti šią monetą "nuostabiąja".
 • Australijos Lunar Drakono metų sidabrinės monetos yra populiarios tarp kolekcininkų. Drakono dizainas, kuris keičiasi kas 12 metų, ribotas tiražas, kaldinimo kokybė, sidabro praba ir monetos, kaip teisėtos mokėjimo priemonės Australijoje, statusas - visa tai labai padidina monetos vertę antrinėje rinkoje.
 • Australijos Lunar Drakono metų sidabrinės monetos yra žinomos visame pasaulyje. Australijos Lunar serijos kolekcija nepertraukiamai gaminama jau 20 metų. Joje pavaizduoti garsiojo kinų Mėnulio kalendoriaus gyvūnai ir galingiausia bei ilgiausiai XX a. valdžiusi britų monarchė Elžbieta II. Australijos Lunar Drakono metų sidabrinė moneta yra pripažinta ir vertinama investuotojų ir kolekcininkų visame pasaulyje.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  48,00 €
 • Atpirkimo kaina
  30,36 €
 • Rizika šiuo metu
  17,64 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 77.51% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,64 EUR/oz.

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
31.107
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.1035
Praba
999.9
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
40.9
Storis
3.5
Nominaliosios vertės aprašymas
1 doleris
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos averse pavaizduota karalienė Elžbieta II su Jos Didenybės valdymo datomis.
Taip pat nurodytas monetos svoris, grynumas, piniginis nominalas ir monetos nukaldinimo metai - 2024.

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas drakonas, bangos ir stilizuotas rūkas. Taip pat pavaizduotas kinų kalbos simbolis, reiškiantis drakoną, užrašas "DRAGON 2024" ir Perto monetų kalyklos ženklas "P", šiemet papildytas skaičiumi "125" Perto monetų kalyklos 125-ųjų metinių proga.

Pakuotė

Kiekviena moneta Perto monetų kalykloje supakuota į kieto plastiko kapsulę. Užsakymus, kai užsakoma po 20 monetų, galima įsigyti originalioje plastikinėje pakuotėje.

Atkreipkite dėmesį: šios monetos nerekomenduojame išimti iš originalios kapsulės, jei norite išsaugoti jos nepriekaištingą išvaizdą ir palankią atpirkimo kainą.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekė yra sandėlyje

Ši prekė yra sandėlyje ir išsiunčiama iš karto po apmokėjimo bei yra paruošta savarankiškam atsiėmimui.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.