Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

Didžiosios Britanijos aukso soverenas Karolis III (karūnacija)

Nėra sandėlyje
Auksinė britų karaliaus Karolio III karūna įamžina didingą Didžiosios Britanijos istorijos įvykį - karaliaus Karolio III karūnaciją, ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
522,51 €
Visos nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti netikslios konkretaus produkto atvaizdas.

Įvadas

Auksinė britų karaliaus Karolio III karūna įamžina didingą Didžiosios Britanijos istorijos įvykį - karaliaus Karolio III karūnaciją, kuri įvyko 2023 m. gegužės 6 d. Vestminsterio abatijoje.

Monetos averse pavaizduotas oficialus karūnuoto karaliaus Karolio III atvaizdas. Pirmąjį oficialų karūnuotojo Jo Didenybės karaliaus Karolio III atvaizdą sukūrė skulptorius Martinas Dženingsas (Martin Jennings). Laikantis britų monetų kalybos tradicijų, monarcho profilio kryptis yra priešinga prieš tai buvusio valdovo - karalienės Elžbietos II profilio krypčiai.

Pirmieji soverenai buvo nukaldinti XV a. valdant Tiudorų dinastijos karaliui Henrikui VII. Vėliau šiuo pavadinimu buvo pavadinta nauja auksinė moneta, išleista po Napoleono karų.

1817 m. soverenai nukaldinti pagal standartus, kurių, praėjus daugiau nei 200 metų, laikomasi ir šiandien. Šios auksinės monetos yra 7,98g svorio iš 22 karatų aukso (916,7 prabos), jų skersmuo - 22,05 mm.

Karališkoji monetų kalykla naujuosius soverenus pradėjo kaldinti XX a. šeštajame dešimtmetyje, atnaujindama kasmetinių emisijų tradiciją, kuri tęsiasi iki šiol. Investuotojai renkasi šias auksines monetas, nes joms, kaip investiciniam auksui, netaikomas PVM.

Moneta Soverenas, siejama su Didžiosios Britanijos monarchija nuo 1489 m., simbolizuoja stiprybę ir patikimumą. Jo Didenybės karaliaus Karolio III karūnavimo proga buvo nukaldinta speciali, šiam įvykiui pažymėti skirta moneta. Monetos reverse pavaizduotas klasikinis Benedeto Pistruči (Benedetto Pistrucci) darbas -  Šventasis Jurgis ir drakonas, o averse pavaizduotas Jo Didenybės karaliaus su karūna atvaizdas, kurį sukūrė Martinas Dženingsas (Martin Jennings).

Kodėl verta įsigyti

 • Soverenai yra žinomiausios Britanijos monetos. Aukso soverenai yra labiausiai branginamos Didžiosios Britanijos monetos bei vienos labiausiai atpažįstamų aukso dirbinių pasaulyje, simbolizuojančios Britų imperijos aukso amžių.
 • Auksinės monetos Soverenai pripažįstamos visame pasaulyje. Turtinga 500 metų istorija ir karaliaus Karolio III atvaizdas užtikrina šios monetos konvertuojamumą visame pasaulyje.
 • Aukso monetos - soverenai yra likvidūs. Nuo 1800-ųjų aukso monetų - soverenų nukaldinta daugiau nei 700 milijonų vienetų, tad jas palaiko didelė ir likvidi rinka.
 • Aukso monetos - soverenai prilygsta pinigams. Visi aukso soverenai, nukaldinti po 1837 m., yra laikomi teisėta atsiskaitymo priemone ir jiems netaikomas kapitalo prieaugio mokestis Jungtinėje Karalystėje.
 • Aukso monetos - soverenai prilygsta santaupoms. Aukso soverenai yra tobulas pasirinkimas visiems ilgalaikių santaupų turėtojams, vertinantiems fizinių, legalių, teisėta atsiskaitymo priemone laikomų monetų suteikiamą saugumą ir stabilumą.
 • Aukso monetos - soverenai yra puikus būdas paįvairinti savo portfelį. Dėl žemos aukso koreliacijos su kitu finansiniu turtu, aukso monetos soverenai gali būti naudojami portfelio apdraudimui nuo rinkos rizikos.

Įsigydami aukso gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant aukso vertė didėja, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  568,50 €
 • Atpirkimo kaina
  522,51 €
 • Rizika šiuo metu
  45,99 €

Informacija: aukso kaina EUR pakilo 135.37% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 823,72 EUR/oz, o didžiausia - 2286,90 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 2221,23 EUR/oz.

The Royal Mint

Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla – viena seniausių ir žymiausių Didžiosios Britanijos valdžios institucijų. Ilga, daugiau nei 1100 metų trunkanti veiklos istorija, taip pat tai, kad šioje monetų kalykloje buvo pagaminta daugelis labiausiai pasaulyje žinomų aukso monetų, tokių kaip, auksinis soverenas, padarė ją viena garsiausių monetų kalyklų pasaulyje. Nuo pat veiklos pradžios Londono Taueryje 1279 m., monetų kalykla buvo atsakinga už Jungtinės Karalystės monetų gamybą. Gera jos reputacija, užtikrinanti aukštos kokybės ir patikimas monetas, dar labiau sustiprėjo, kai Karališkosios monetų kalyklos vadovu tapo seras Isaac Newton. Vadovaudamas Karališkajai monetų kalyklai jis buvo atsakingas už britų svaro prilyginimą aukso standartui.

Šiandien Karališkoji monetų kalykla atsakinga ne tik už Jungtinėje Karalystėje apyvartoje esančių monetų kaldinimą, bet ir už daugiau nei 60 pasaulio šalių oficialių monetų gamybą. Viena reikšmingiausių ir įspūdingiausių kada nors joje nukaldintų monetų neabejotinai yra auksinis soverenas, kurį šiuo metu gamina Karališkosios monetų kalyklos Lantrisanto (Jungtinė Karalystė, Velsas) filialas.

Produkto svoris gramais
7.98
Auksas 999.9° (svorio, g)
7.315
Praba
916.7
Auksas 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
0.2352
Skersmuo
22.05
Storis
-
Nominaliosios vertės aprašymas
1 soverenas
Gamintojas
The Royal Mint, Jungtinė Karalystė

Aversas

Pagal ilgametę karališkąją tradiciją M. Jenningso sukurtame atvaizde karūnuotas karalius vaizduojamas pasisukęs į kairę pusę, priešinga kryptimi, nei jo motina karalienė Elžbieta II. Monetos paviršiuje apskritimu apjuostas užrašas "CHARLES III - DEI - GRA - REX - FID - DEF -" (Karolis III iš Dievo malonės karalius, tikėjimo gynėjas).

Reversas

Reverse pavaizduotas klasikinis Benedeto Pistručio (Benedetto Pistrucci) sukurtas Šventojo Jurgio ir drakono atvaizdas.

Kiekviena moneta nukaldinta iš 22 karatų aukso ir apdorota pagal Karališkosios monetų kalyklos standartą.

Pakuotė

Kiekviena moneta supakuota į kieto plastiko kapsulę (monetos į atskiras kapsules pakuojamos "Tavex" sandėliuose). Originali gamyklinė pakuotė yra tūbelė. Vienoje tūbelėje yra 25 soverenai.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.