Pridėti kainų pranešimą
Sukurti naują PriceBot
+ -
Sukurti naują PriceBot
PriceBot produkto santrauka

Tavex PriceBot užsakymus galite atšaukti bet kuriuo metu. Automatinio užsakymo atveju jūs neprivalote pirkti pasirinktos prekės.

1 oz Australijos stačiakampė sidabrinė moneta „Drakonas“

Nėra sandėlyje
Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti Perto monetų kalyklos 1 uncijos unikalios stačiakampio formos sidabro monetą, kurioje pavaizduotas Kinijos ... Skaityti daugiau
Parduodame Mes perkame
-
27,75 €
Nuotraukos naudojamos tik iliustravimo tikslais ir gali būti nebūtinai tikslus prekės atvaizdas.

Įvadas

Tavex džiaugiasi galėdama pristatyti Perto monetų kalyklos 1 uncijos unikalios stačiakampio formos sidabro monetą, kurioje pavaizduotas Kinijos drakonas. Kinų kultūroje drakonas yra dieviškas mitinis padaras, galios, jėgos, turto ir sėkmės simbolis, dažnai vaizduojamas kartu su šviečiančiu ar liepsnojančiu perlu. Taip pat manoma, kad drakonai yra vandens ir oro valdovai.

Kiekviena moneta yra nukalta Perto monetų kalykloje iš 1 uncijos 99,99 % grynumo. Taip pat pagal Australijos valiutos įstatymą, galiojantį nuo 1965m., ji yra teisėta mokėjimo priemonė. Perto monetų kalykla šiais metais išleis ne daugiau kaip 250 000 vienetų stačiakampių 1 uncijų sidabro monetų.

Kodėl verta įsigyti

 • Australijos stačiakampės sidabrinės monetos “Drakonas” yra pinigai. Ši stačiakampio formos sidabrinė moneta yra teisėta mokėjimo priemonė Australijoje, jos nominali vertė yra 1 Australijos doleris.
 • Australijos stačiakampės sidabrinės monetos “Drakonas” yra išskirtinės. Šioms stačiakampėms monetoms taikomi griežti metiniai kaldinimo apribojimai – šiais metais bus išleista ne daugiau kaip 250 000 sidabrinių monetų.
 • Australijos stačiakampės sidabrinės monetos “Drakonas” yra aukščiausios kokybės investiciniai produktai. Kiekviena moneta skrupulingai nukaldinta, kreipiant daug dėmesio į detales.
 • Australijos stačiakampės sidabrinės monetos “Drakonas” yra šiuolaikiško ir modernaus dizaino. Perto monetų kalykla išplėtė investuotojams skirtų tauriųjų metalų monetų asortimentą, pasiūlydama labai neįprastą - stačiakampio formos tauriąją monetą, nukaldintą populiarių luitų pavidalu.

Įsigydami sidabro gaminius patiriate mažiau rizikos ir neprarandate turto

Metams bėgant sidabro vertė didėjo, o tai užtikrina teigiamą jūsų investicijos efektyvumą ir stabilumą.

 • Produkto vertė (1 vnt.)
  42,08 €
 • Atpirkimo kaina
  27,75 €
 • Rizika šiuo metu
  14,33 €

Informacija: sidabro kaina EUR pakilo 89.13% per pastaruosius 10 metų. Mažiausia kaina buvo 10,57 EUR/oz, o didžiausia - 29,94 EUR/oz. Dabartinė pasaulinės rinkos kaina yra 27,74 EUR/oz.

Istorija

Kiekviena moneta skrupulingai nukaldinta, kreipiant daug dėmesio į detales. Be jų išskirtinumo, stačiakampėms monetoms taikomi griežti metiniai kaldinimo apribojimai – šiais metais bus išleista ne daugiau kaip 250 000 sidabrinių monetų.

Perto monetų kalykla yra išskirtinė kalybos ir tauriųjų metalų rafinavimo įmonė pasaulyje, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklą 1896 metais įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, reaguodama į naujai atrastus aukso telkinius Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo gryninti aukso rūdą iš kasyklų ir kalti aukso monetas iš rafinuotų tauriųjų metalų. 1899–1931 m. Perto monetų kalykla nukaldino daug auksinių soverenų, kurie buvo platinami Australijoje ir visoje Britų imperijoje, kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. monetų kalyklos nuosavybę perėmė Vakarų Australijos vyriausybė. Šiandien Perto monetų kalykla yra giriama dėl išskirtinės pasaulinės klasės investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip Kookaburra ir Koala, kokybės. Perto monetų kalykla yra Londono aukso biržos (LBMA pirmtako) narė nuo 1934 m. Gulbės ženklas, kuris yra oficialus monetų kalyklos antspaudas, registruotas LBMA, yra pripažintas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas monetų kalyklos vietos Perte, kuriame per miestą teka upė Swan (liet. Gulbė).

The Perth Mint

Perto monetų kalykla yra pasaulyje žinoma monetų kalykla ir tauriųjų metalų apdorojimo įmonė, įsikūrusi Perto mieste, Vakarų Australijoje. 1896 m. Perto monetų kalyklą įkūrė Didžiosios Britanijos karališkoji monetų kalykla, atradusi aukso ištakas Vakarų Australijoje. Perto monetų kalyklos užduotis buvo apdoroti kasyklose randamą aukso rūdą ir iš jos iškalti soverenus (aukso monetas). 1899–1931 m., Perto monetų kalykla pagamino didelį kiekį aukso soverenų, kurie buvo platinami Australijoje bei visoje Britanijos imperijoje, kur turėjo būti naudojami kaip apyvartinė valiuta. 1971 m. Perto monetų kalyklos valdymas iš Didžiosios Britanijos buvo perduotas Vakarų Australijos vyriausybės jurisdikcijai, kuri tuomet perėmė monetų kalyklos nuosavybės teisę.  Šiandien Perto monetų kalykla yra vertinama dėl išskirtinio pasaulinio lygio investicinių tauriųjų metalų monetų, tokių kaip, sidabrinių “Kookaburra” ir “Koala” bei “Lunar” serijos, kokybės. Nuo 1934 m. Perto monetų kalykla buvo Londono aukso biržos (LBMA pirmtakės) narė. Gulbės dizainas, kuris yra oficialus LBMA registruotas kalyklos prabuotojo antspaudas, yra pripažįstamas tarptautiniu mastu ir buvo įkvėptas kalyklos vietos Perto mieste, kur teka jo pagrindinė upė, vardu Gulbė.

Produkto svoris gramais
31.107
Sidabras 999.9° (svorio, g)
31.10347
Praba
999.9
Sidabras 999.9° (svoris, trojos uncijomis)
1
Skersmuo
47.6
Storis
5.6
Nominaliosios vertės aprašymas
1 dollar
Gamintojas
The Perth Mint, Australija

Aversas

Monetos averse pavaizduotas Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II atvaizdas, piniginis nominalas, data ir praba.

Reversas

Monetos reverse pavaizduotas stilizuotas kinų drakonas, besivaikantis liepsnojančio perlo, o fone – vėjas, debesys ir vanduo. Dizainas taip pat matomas „The Perth Mint“ kalyklos ženklas P.

Pakuotė

1 uncijos stačiakampė moneta “Drakonas" yra parduodama be kapsulės, patogiuose apsauginiuose vamzdeliuose po 20 monetų. Galima 10 vamzdelių pakuotė. Tavex gali parduoti ir vieną monetą atskirai. Tokiu atveju ji bus įdėta į apsauginę plastikinę kapsulę.

Saugus ir greitas pristatymas „Omniva“ / Latvijos „Expressmail“ kurjerių tarnyba

Jūsų užsakymas yra visiškai apdraustas ir jį pristatys „Omniva“ arba Latvijos „Expressmail“ kurjeris. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. „Omniva“ kurjeris su Jumis susisieks telefonu. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus ir greitas pristatymas į „Omniva“ / „Venipak“ siuntų paštomatus

Jūsų užsakymą „Omniva“ arba „Venipak“ pristatys į paštomatą, kurį pasirinkote pirkinių krepšelyje. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Siuntos pristatomos per 2–4 darbo dienas. Kai tik „Omniva“ / „Venipak“ pristatys Jūsų užsakymą į paštomatą, SMS žinute gausite instrukcijas, kaip jį atsiimti. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, mes grąžinsime pinigų sumą, atitinkančią Jūsų užsakymo vertę. Draudimas įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Saugus tarptautinis pristatymas Europoje

Jūsų užsakymą pristatys tarptautinė siuntų įmonė („Omniva“ / UPS / EMS). Gavus Jūsų apmokėjimą, prekės bus išsiųstos per 24 valandas. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų buvimo vietos, tačiau įprastai tai trunka iki 7–14 darbo dienų. Galime užsakymą per kurjerių tarnybą pristatyti tiesiai į namus arba galite jį atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Jei pageidaujate, galite asmeniškai atsiimti užsakymą viename iš mūsų biurų Rygoje tą pačią dieną, kai gausime Jūsų apmokėjimą. Tais atvejais, kai negalėsime iš karto išsiųsti Jūsų užsakymo, visada informuosime apie vėlavimą. Turime teisę atšaukti Jūsų užsakymą, jei pristatymas į Jūsų paskirties vietą neįmanomas dėl papildomos rizikos, mokesčių ar kitų vietinių įstatymų apribojimų.

Draudimas

Siunta yra visiškai apdrausta ir jei ji bus prarasta ar sugadinta, nors tokia tikimybė labai maža, prekes išsiųsime iš naujo arba grąžinsime pinigus. Draudimo išlaidos priklauso nuo Jūsų užsakymo vertės (0,3 % vertės).

Sekimas

Kai prekės bus supakuotos ir išsiųstos, gausite instrukcijas ir kodą siuntai sekti.

Numatomos pristatymo kainos

Tavex siūlo paprastą ir saugų visų internetinių užsakymų pristatymą. Pažvelkite į išlaidas.

Plati asortimento pasiūla

Dauguma Tavex prekių visada yra sandėlyje, todėl Tavex siūlo greitą pristatymą ir atsiėmimą tą pačią dieną geriausiomis rinkos kainomis. Tavex yra oficialus visų didžiausių pasaulio monetų kalyklų, tokių kaip Australijos Perto monetų kalykla, Austrijos monetų kalykla (Münze Österreich), „China Great Wall Coins Investments Ltd.“, Karališkoji monetų kalykla, „Rand Refinery“, aukso luitų rinkos lyderiai „PAMP Suisse“ ir „Valcambi“, bei kitų aukso gamyklų bei prekybininkų partneris.

Siuntos atsiėmimas tą pačią dieną (Rygoje)

Kviečiame apsilankyti mūsų biure darbo valandomis ir nemokamai pasikonsultuoti arba daugiau sužinoti apie konkrečią prekę. Jei perkate internetu, prekes galite atsiimti tą pačią dieną, kai gausime apmokėjimą.

Mažos kainos

Rinkoje dirbdami 25 metus bei tai darydami dideliu mastu, galime Jums pasiūlyti geriausias kainas. Su „Tavex“ dėl mažų maržų bei pirkimo ir pardavimo kainų skirtumų galite padidinti savo investicijų grąžą.

Prekės nėra sandėlyje

Šios prekės nėra sandėlyje.

Gaukite nemokamą konsultaciją
Sužinokite daugiau apie investicinius produktus ir gaukite vertingų rinkos įžvalgų.